Kombe T4 2.5 TDI -00 ardhur nga gjeania

Shitet nga: T4 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET VW T4 2.5 TDI POSARDHUR NGA JASHT VITI 2000 NE GJENDJE TE MIR JU MIRPRESIM.T4 KOMBI LT VITO SPRINTER BOXER FIAT DUCATO GOLF PASAT AUDI OPEL COMBO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim