Kombe VW T4 viti 97

Shitet nga: arber 07 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim