Kombe VW T2

Shitet nga: Refik 10 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shess. Kombin. Urgjent.esht. 1.7. Regjistrim. Ska. Esht. I. Qlajmrum.demin. ska. Esht. Me. Ulse.boj. ndrrim. Edhe. Me. Naj. Vetur. Ma. Te. Vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim