Kombe VW T2

Shitet nga: Basri 31 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi ww T2. Ka 5 shpejtsi,disel 1.9 ne librez 1.6,reshistrim deri tetor 2016,kater gomat e reja,servis komplet I kryer,uleset I ka 8+2,etj.esht I per kryer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim