Kombe VW T3 dizel -91

Shitet nga: Arjanit 09 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamijoneta ne shitje FAVE 3
MOTORI 1.9 TDI
4 gomat ika tereja
Dupllo kabin
per mashum iformata telfononi
Nr 044-846-816 ose 044-812-773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim