Kombe VW T4

Shitet nga: idriz 07 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi t-4 ne gjendje te shkelqyer te punes. regjistrim ka deri me 10 07 2016, si dhe goma te rejaulset 8 plus 1 por ka edhe shtim te ulseve edhe per 5 persona dmth per 14 te rritur, kurse per nxansa deri ne 25. per me shum detaje mundeni te na kontaktoni ne numrin e telefonit ,edhe permes viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim