Kombe VW T4

Shitet nga: T4 08 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4ne gjendje te rregullt,viti 1996 edhe 11 muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim