Kombe VW T4

Shitet nga: vw 29 Qer 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 2.5 Tdi viti i prodhimit 2002 i posa ardhur nga jasht 8+1 ulse ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim