Kombe VW T4 1.9 turbo dizel

Shitet nga: fatmir 31 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vw T4 1.9 turbo dizell ngjendje shume te mire me targa te huja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim