Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Fazliu 17 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin vw modeli t4 , viti 1997
1.9 turbo ne gjendje shum te Mir , I regjistruar
8+1 ulse. Gomat e reja dimrit + veres.. Bejm ndrrim me ndonje veturë.
Cmimi 3800€.
Per me shum kontakto ne numrin 045-361-197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim