Kombe VW T5

Shitet nga: FLORIM 13 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T5 me klime 1.9 TDI i padoganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim