Kombi T4 2.5 tdi

Shitet nga: T4 2.5 27 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi t4 2.5 tdi i sapo ardhur nga jasht
kilometrazha 19000
gomat e reja
me liber te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim