Kombi ford

Shitet nga: Berat 24 Gsh 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fordi ekom pru vet pej norvegjie e kam regjistru ne ks esht ne gjendje shum te mir ule nuk hargjon me garancjon.per dokumenta tgarantoj shpenzimet i ka shum ekonomike regjistrim ka deri mujn e11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim