Kombi t2

Shitet nga: Jeton 25 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 399 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1988 1.6 gjendja perfekte.
Oferta vlen deri me 31.12.3015.
Rexhistrim. 10muj. Perkthimi i menjehershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim