Kombi t4 me ulse

Shitet nga: fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin vw t4 1.9 diezel i thjesht me ulse ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike rexhistrim afer 9 muaj ngjyr e kalter me fellne perkthim i menjhershem, etj per me shum telefononi.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim