Kombi transporter

Shitet nga: Erblin Uka 29 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi osht 2.3 motori 208D viti 1999 7 muaj regjistrim RKS osht n gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim