Kran

Shitet nga: Krani 10 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kran ne gjendje te mir me gjatsi 17 metra+ sajlle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim