Lug per traktorr

Shitet nga: avdyl statovci 24 Dhj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes lugen per traktorr per me shum kontaktoni ne
045 284 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim