MAN 19 414 dhe rimorkio lagendorf

Shitet nga: dini 10 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet MAN kamioni i vitit 2001 ne gjendje te mir teknike me rimorkio Lagendorf 27m3 e vitit 1996 qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim