Makina te pershtatshme per gjdo lloj pune

Shitet nga: bajram 04 Tet 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Paisje te gatshme per Firem
Shiten paisjet dhe mjete per pune ndertimore te pershtatshme per gjdo lloj pune si : hapjen e themeleve , hapjen e bodrumeve per shtepi , rregullimin e kopshteve , per shtrarjen e Kockave si dhe shume pune te tjera . Te gjitha mjetet qe shihen ne foto jone te ardhura nga Zvicrra si dhe jone te gatshme per Pune .
N mjetet qe shiten jane :
Bager i madhe - bager i vogel - kamijonet iveko - citroen - rimorkio - papuqe per ndrydhjen e dheut - dhe ni mini valak qe sherben per shume pune Dhe , Kocka etj
Kamioneta dhe citroeni jane te regjistrua ne Rks por te qlajmruar pa denim per me shume shihni Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim