Man

Shitet nga: avdyl 29 Dhj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin Man 8 136 Miller Kiper ne gjendje te rregullt Goma te mira Gjatesia 360mm Viti 85 Regjistrim i Qlajmruar ju mir presum 045284629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim