Mercedes 41-43

Shitet nga: Kushtrim 06 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's Mercedes 41-43 esht ne gjendje shum te Mir po ashtu edhe mikserin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim