Mercedes Benz

Shitet nga: Haliti 10 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Dizel Furgon
Km 230000

Bëj edhe ndrrim me Fave-transporter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim