Mersedes Vito 99

Shitet nga: armendi 08 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shitet Esht un Gjendje Shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim