Mercedes benz 814

Shitet nga: Shaban 29 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin mercedes benz 814 i vitit 1991. I qlajmrum .sanaku sanduqar me hibobin gjatsija e sanakut ësht 5-50 kurse gjonsija 2-50 .Per informata tjera na kontakyoni ne keta numra 044&049-123-668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim