Mercedes benz 817

Shitet nga: Sami 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin mercedes benz 817 viti 1991 i qlajmrum ne gjendje perfekte . Per informata tjera kontaktoni ne kete nr 044263475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim