Mercedes sprinter 208 CDI

Shitet nga: Fadil 25 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter 208 CDI i sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim