Mercedes sprinter 208 cdi

Shitet nga: Milazim 04 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter i ardhur nga zvicrra me dogan homologim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim