Mercedes-sprinter

Shitet nga: Ardian 30 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinter ne gjendje shum te mir teknike 4 gomat e reja klim abs central ulse me nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim