Mercedes vito 99

Shitet nga: armend 13 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mersedes vito un Gjendje shum tmir Pa Dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim