Nisan

Shitet nga: Bujar 07 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes nisan me kran dhe kiper ne gjendje shum te mir teknike i doganuar fuqia e motorit 150 kf Vit 1996. Bb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim