Opel Meriva

Shitet nga: Kushtrim ismajli 13 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Opel Meriva 1.7 motorr Japan vetura esht ne gjendje t shkelqyer per vozitje ajo posedon libren e t gjitha servisimev dhe t kilometrazhes kaishin dhembzor te ndrrum vetura posedon edhe dy par fellne te Veres dhe te Dimrit per me shum informata kontakto ne kete Numer 045687277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim