Opel vivaro

Shitet nga: shefki azemi 11 Jan 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
makina osht ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim