Pompa te benzines-naftes

Shitet nga: Iliria Benz 17 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pompa te benzines - naftes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim