Prokolic

Shitet nga: Ismajl 19 Maj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prokolic 2m me 1m
Prokolica i ka kanatat ne te kater anet te cilat hapen dhe mund te hjeken edhe krejt e punuar ne menyr vetanake na vet dora e njeriut ....Urgjentisht shitet !
Qmim osht me marrveshje!
viber: +37744914303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim