Prokolic

Shitet nga: Muli 22 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 599 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045667352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim