Rezervar te Uljes per kran dhe kiper

Shitet nga: lavdim 16 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rezervar te Uljes per kran dhe kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim