Rezervar u shit flm merrjep

Shitet nga: Burim 08 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rezervar 1500L ne gjendje te mir per uj ose naft qmimi 150€. Transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim