Rimorkio (prokolic)

Shitet nga: rimorkio 23 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion (prokolicen) me dimensione 1.70x1.10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim