Rimorkio prokolic

Shitet nga: rimorkio 23 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio ( prokolica ) 1.70×1.10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim