Rimorkio schmitz 3 aks

Shitet nga: Fadil 03 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio schmitz 3 aks e sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim