Sanak Furgon alumi2n 5.20

Shitet nga: lavdim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak Furgon alumi2n 5.20 i pershtatshem per garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim