Scani 112

Shitet nga: Faik 23 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrohet kamioni transportues ne gjendje perfekte. Ka goma pjeserisht te mira, retajder si dhe funksione tjera. Për ma shumë shiqoni fotot ose kontakto ne nr e lartëshenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim