Scania 112

Shitet nga: Leutrim 07 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin scania 112 .E qlajmrume denim ska .Viti 1985 .Kiper per informata tjera na kontaktoni ne kete numer 045474908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim