Scania 142

Shitet nga: bekim 13 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin scania 142 intercooler . kamioni posedon klim karrikat me nxemje i qlajmrum pesha e lejuar 27000 kg viti i prodhimit 1987 ndersa e rimorkios 1987 per informata tjera kontaktoni ne nr 045533161. ju mirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim