Shes 2 gardana per kamion mercedes 809,814, 817

Shitet nga: lavdim 11 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes 2 gardana per kamion mercedes 809,814, 817 qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim