Shes Bagerin Kubota

Shitet nga: ardian 11 Dhj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bagerin kubota ne gjendje shum te mir posedon 3 lloje lugesh gjithashtu edhe shkallet per ngarkim ne mjet transportus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim