Shes Motorr per 814 mercedes

Shitet nga: lavdim 08 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Motorr per 814 mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim