Shes Sanakun Kiper

Shitet nga: Leutrim 09 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakun kiper alumin gjatsija 5.50 gjonsija 2.30 kanatat 0.60 santin kanaten e mram mu qel me ajr sanaku edhe krejt alumin perveq shasis qe osht heker .Per informacione tjera na kontaktoni ne nr 045474908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim