Shes drita per kamion man qmimi i i volitshem

Shitet nga: lavdim 03 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes drita per kamion man qmimi i i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim